Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GSK z Włocławka
29-10-2013, 10:05
GSK z Włocławka
Jako, że Wy znacie się ze Stowarzyszenia, pozwolę sobie rozpocząć ten wątek, żeby zorientować się kto jest kim na tym forum tzn przypisać nicki do znanych mi facjat oraz przedstawić się szerszemu gronu Smile

Jestem Gosia z miasta Włocławek. Reprezentuję tu poza moją skromną osobą Motórzystów, grupę skupiającą włocławskich motocyklistów na forum: http://www.motowek.pl/forum/index.php

Jeżdżę sobie czarną FZ1n, z niektórymi z Was udało mi się już zapoznać podczas Nocnego Rajdu oraz zakończenia sezonu we Włocku.
Jestem typowym krajoznawcą, lubię wyszukiwać ciekawe miejsca, zwiedzać, poczuć ducha historii i podziwiać piękne okoliczności przyrody.
Zawsze jestem chętna na tego typu wypady dalekie i bliskie, mam nadzieję, że znajdę wśród Was towarzyszy Smile

Acha, zapiszcie mnie już na kolejny Rajd !!!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 16:36
RE: GSK z Włocławka
...szkoda, że nie mieliśmy się okazji poznać osobiście, ale wirtualnie piątka i Witamy.

DL650 K7, XTZ 660 '91, chiński skuter i dwa rowery - chyba wymieniłem wszystko co ma 2 koła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-10-2013, 00:44
Cześć Gosia,
Na pewno jeszcze pośmigamy bliżej i dalej Wink
Dakar F650GS
Pozdrawiam
30-10-2013, 21:36
Witaj Gosia, zaczynamy się powolutku zbliżać.
11-11-2013, 15:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2013 16:01 przez kolor.74.)
socho
siema
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości