VII Sochaczewskie Otwarcie to już historia !!

VII Sochaczewskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego to już historia.

Dziękujemy serdecznie za całkiem liczne przybycie mimo niepewnej pogody ( w południe padał w Sochaczewie deszcz) z  wielu miejsc nie tylko Sochaczewa i bliskich okolic.

Byli u nas przedstawiciele z wielu miast : Włocławka , Ciechanowa ,Nowy Dwór, Ostrołęka, Płock oraz oczywiście Łowicza i Skierniewic.   Chłopaki z Ostrołęki całą prawie drogę jechali w deszczu także szacun że chcieli do nas dotrzeć!

Parada została profesjonalnie obstawiona przez  Powiatową Policję w Sochaczewie. Wiemy, że dla organizacji naszej parady przybyły posiłki nawet z Płocka  by przebieg parady odbył się bez zakłóceń .  Dziękujemy również Szpitalowi Powiatowemu w Sochaczewie za obstawę medyczną w trakcie przejazdu.  Dziękujemy Muzeum Kolei Wąskotorowej za udostępnienie terenu zbiórki , dziękujemy Urzędowi Miasta Sochaczew  udzieloną za pomoc w postaci toalet . Dziękujemy również za poświęcenie motocykli przez wikarego z parafii Św. Wawrzyńca.  Oby ten sezon dla wszystkich dobrze się skończył !!

Po paradzie wszyscy uczestnicy udali się do naszej Przystani nad Bzurą – na szczęście wiatr i słońce osuszyło trudny fragment zjazdu na parking -  mimo dużej ilości motocykli nikt nie zaliczył gleby !

Na miejscu każdy mógł się posilić.  50 litrów grochówki Prezesowej  rozeszło się w pół godziny ;) Po posiłku odbyły się konkursy.  W konkurencji przeciąganie liny o puchar Prezesa  zwyciężyła ekipa Maro Group pokonując  SMS , Motórzystów Włocławek,  Spidersów z Ostrołęki i Loose Brothers  z Sochaczewa.

Równie widowiskową konkurencją był rzut kegiem . Walka była zacięta , każdy mógł  się poprawić ale Maro nie był do pobicia.

Ostatnią konkurencją był rzut młotkiem do TV -  chyba najbardziej oblegana konkurencja -  jeden młotek zakończył żywot ;) . Na szczęście mieliśmy zapasowy.

3 TV odegrały ostatni raz rolę w horrorze dla Janka  ;)   nie mógł patrzeć jak po kolei ginęły od ciosów  Gosi z Włocławka , Janka HD  i Grzesiek

 

Po konkursach rozpoczęło się biesiadowanie i motocyklistów niedokończone rozmowy ;)

Fotorelacja :

http://motocykliscisochaczewa.pl/galeria-2014/vii-sochaczewskie-otwarcie-sezonu-motocyklowego-2014/#!prettyPhoto

 

 

 

 

 

H&H Color Lab